TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


De AVRO zal vanaf het voorjaar van 2013 een vierdelige serie uitzenden over de vorig jaar overleden zanger Ramses Shaffy. In de door de productiemaatschappij De Familie geproduceerde serie zal het leven van de bekende zanger verder worden belicht.

Alle vier de afleveringen zullen uiteindelijk een dramaserie vormen welke de zanger in de jaren zestig en zeventig van de twintigste eeuw uitbeelden. Daarin kent de in 2009 overleden zanger vele hoogtepunten, maar kent hij ook het moment waarop het bergafwaarts gaat door verslavingen.

Beide producenten van het programma meldden zondag dat de hoofdrol is weggelegd voor acteur Maarten Heijmans. De 27-jarige Amsterdammer speelde eerder onder meer in televisieseries als SpangaS en S1ngle. Ook was hij naast Alex Klaassen te zien in de theatervoorstellingen van Verplichte Figuren en speelde hij mee bij Op hoop van zegen.

Regisseur Michiel van Erp zal uiteindelijk aan de slag gaan met het script dat wordt verzorgd door Marnie Blok. Zij was eerder al verantwoordelijk voor het uitwerken van succesboek De gelukkige huisvrouw, dat geschreven werd door Kluun.

Naar verluidt zal de serie in 2013 op de Nederlandse televisie te zien zijn.


Vorige artikel
'Ik wed dat ik het kan!' krijgt vervolg ..
Volgende artikel
BNN breekt wereldrecord tv-kijken

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...