TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


Klaas Drupsteen stopt na dit seizoen met het presenteren van Hello Goodbye. De verantwoordelijke omroep, KRO-NCRV, heeft dit hem onlangs laten weten. Hiermee komt voor hem na een seizoen een einde aan het opvolgen van Joris Linssen. Drupsteen heeft het niet zien aankomen: "Voor mij kwam dit als een grote onaangename verrassing."

Positief

Het gekke van deze situatie is dat niemand ontevreden is over het werk dat Drupsteen afleverde sinds hij vorig jaar het stokje overnam van Joris Linssen. Dit benadrukt hij ook in een interview met de Telegraaf: "Er is geen enkel signaal afgegeven dat de omroep ontevreden was over mijn prestatie," zo laat hij verbaasd weten.

Minder gezichten

De KRO-NCRV is volgens Drupsteen bezig met een andere strategie. Zo wil de omroep minder presentatoren hebben die programma's presenteren op Nederland 1. Iets wat op bezuinigingen of het vergroten van de herkenbaarheid kan wijzen. Drupsteen zou te onbekend zijn om voor deze functie in aanmerking te komen.

Toch is de gewezen presentator niet zuur van aard: "Hello Goodbye is het beste wat mij op werkgebied is overkomen. Het is zo mooi om met mensen te praten over zaken die er werkelijk te doen!" Wie Drupsteen moet opvolgen is nog onbekend.


Vorige artikel
Correspondent verlaat NOS
Volgende artikel
Adam Sandler in topvorm als anti-golfer

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...