TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


In de nieuwe reeks van 3 Op Reis zal presentatrice Katja Schuurman een trip maken door Midden-Amerika. Gedurende drie afleveringen bezoekt ze de mooiste locaties van Nicaragua en Costa Rica.

Top of the world

Het is niet de eerste keer dat Schuurman in deze regionen was, toen ze jong was ging ze al eens op eigen titel naar Midden-Amerika. "In Costa Rica kwam ik voor het eerst toen ik begin twintig was,” zo kijkt ze terug op de website van BNN. “Ik reisde in mijn eentje en voelde me on top of the world; de wereld lag aan mijn voeten en mijn leven ging beginnen. Dat gevoel heb ik eigenlijk nog altijd als ik er terug kom"

In Nicaragua was Katja Schuurman nog nooit, maar ze kijkt er erg positief op terug. Onder meer bekeek ze een vulkanisch eiland en adembenemende surfstrandjes. “Het was liefde op het eerste gezicht; de natuur, de mensen, geen gedoe. La Pura Vida!"

Begin

Terwijl het vergelijkbare Floortje naar het einde van de Wereld al even bezig is, moet het nieuwe seizoen van 3 Op Reis dus nog beginnen. De eerste aflevering van het drieluik is te zien op zondag 9 februari. Het is te zien om 19.55 uur bij BNN op Nederland 3.


Vorige artikel
BZV ouderwets goed
Volgende artikel
Marijke Helwegen springt in het water

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...