TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


De internationale reeks van Boer Zoekt Vrouw heeft ouderwets goed gescoord. Afgelopen zondag keken maar liefst 4,2 miljoen mensen naar de laatste aflevering van dit seizoen. Het kijkje over de grenzen smaakt naar meer voor Yvon Jaspers en haar collega's.

Gezellig

Het succesverhaal van dit seizoen is dat van boer Johan. De in Denemarken werkzame agrariër was eenzaam en vond door het tv-programma zijn grote liefde: Ingrid. Dit leverde vele vreugdetranen op, maar ook enkele 'nadelen', zo verwoord zijn nieuwe liefde op AD.nl: “Hij zegt dat hij sinds mijn komst een beetje is aangekomen. Ik bak nog wel eens een cake of taart. Dat is toch gezellig voor bij de koffie?”

Eenzaam

Het volgende seizoen zal zich gewoon weer in Nederland afspelen, maar gezien het succes zijn er serieuze plannen om nogmaals Nederlandse boeren in den vreemden aan een partner te helpen. De KRO is dit jaar bescheiden begonnen met tien afleveringen, maar denkt zometeen aan twintig stuks.

De internationale boeren hebben het nodig: “Ze waren nog een tikje eenzamer en het verlangen naar een vrouw werd extreem,” zo zegt Jaspers. “Boer Zoekt Vrouw heeft laten zien dat het geen datingshow is, maar een programma over hoop.”


Vorige artikel
Bea bedankt
Volgende artikel
Katja Schuurman naar de jungle

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...