TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


Knevel en Van den Brink nam het een maandje over, maar maandag start Pauw en Witteman weer met een nieuwe reeks. Belangstellenden kunnen rond 23.00 uur de televisie op Nederland 1 zetten.

Pauze

Knevel en Van den Brink wist in januari een aantal speciale gasten te trekken. Zo zat Victoria Koblenko aan tafel om te praten over de onrust in haar geboorteland Oekraine, sprak Journalist Saskia Belleman over de rechtzaak tegen Badr Hari en vertelden actievoerders en politici over de aardgassituatie in Groningen. Verwacht wordt dat hun Vara-collega's veel aandacht gaan besteden aan de gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart.

Lovende woorden

Vlak voor de terugkeer laat uitgerekend RTL-programmadirecteur Erland Galjaard zich positief over P&W uit. Hij doet dit in Elsevier naar aanleiding van de concurrentiestrijd met 'zijn' RTL Late Night, dat volgens hem te veel opgehemeld wordt. “Men doet nu alsof Jeroen Pauw en Paul Witteman twee suffe jongens zijn die een beetje kansloos een achterhoedegevecht zitten te voeren.”

Ook benadrukt hij dat Late Night zich moet blijven bewijzen om de strijd op de late avond te winnen. Galjaard: “Dat mensen boven verwachting positief zijn, vind ik geen enkele aanleiding om te denken dat we er al zijn.”


Vorige artikel
Tieners hopen op het beste
Volgende artikel
Stevige interviews op Nederland 2

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...