TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


Twee maanden na de start van het programma kan Koning Voetbal de balans opmaken. Deze lijkt er goed uit te zien: en niet alleen voor de tv-show. Een ander RTL-programma, dat zich al een tijd lang heeft bewezen, draait weer als vanouds.

Voetbalquiz scoort

Het programma van presentator Jack Spijkerman en teamcaptains Johnny de Mol en Viggo Waas scoorde -over alle uitzendingen- gemiddeld 436 duizend kijkers. Op de maandagavond keek daarbij liefst dertien procent van de televisiekijkers naar het RTL7-programma.

Naast de prima kijkcijfers, die ongetwijfeld ook met het voorafgaande Voetbal International te maken hebben, is ook de applicatie succesvol. Het heeft woensdag het streefdoel van 300 duizend downloads gehaald. Tegelijk met de start van het programma heeft Koning Voetbal deze 'app' uitgebracht, zodat de kijkers ook hun voetbalkennis tegen elkaar kunnen testen.

Imitatieshow

Komende zaterdag zal er ook weer een mooie uitzending te zien zijn van De TV-Kantine, bij de collega's op RTL4. Verschillende typetjes zullen daar de revue passeren. Ondermeer turner Epke Zonderland en showkapper Roy Donders worden nagedaan door Ron Boszhard en Irene Moors. Ook internationale bekendheden als Robin Thicke en Miley Cirus zijn van de spreekwoordelijke partij. De uitzending begint zaterdag om 20.00 uur.


Vorige artikel
The Good Guys bij RTL7
Volgende artikel
Ivo Niehe weet van geen stoppen

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...