TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


Bondscoach Louis van Gaal heeft er genoeg van om als dorpsgek te worden afgeschilderd. De plaatsing voor het wereldkampioenschap voetbal, volgend jaar in Brazilie, ziet de coach als een goed moment om zijn critici een veeg uit de pan te geven: “Het is mensonterend, schandalig gewoon,” zo citeert AD.nl.

Voetbal International

De afgelopen uitzending van Voetbal International was de druppel die de emmer deed overlopen. Al vele keren was Van Gaal het mikpunt van spot, maar in het RTL7-programma noemde Johan Derksen de trainer maandag een ‘walgelijk mens’ en een ‘gevaarlijk man’. De Amsterdammer vindt dit goedkoop scoren: “Tegenwoordig mag dat allemaal in Nederland, kennelijk voorziet het in een behoefte.”

Tenenkrommend

Maar ook de verslaggeving bij SBS6 is niet goed, zo zegt zijn werkgever, de KNVB. Een woordvoerder van de bond noemt de vraagstelling van presentator Hans Kraay jr. provocatief en beweert dat hij bewust de irritatiegrens overschrijdt. Kees Jansma, de perschef bij Oranje, zegt dat hij niet over het personeelsbeleid van SBS6 gaat, maar dat hij zich zorgen maakt over het niveau van de voetbaljournalistiek. Hiermee zich toch indirect uitlatend over Kraay.

Overigens zal Van Gaal na de zomer van 2014 afscheid nemen als bondscoach. Daarmee is het probleem waarschijnlijk opgelost. Huidig Feyenoord-trainer en verwachtte opvolger Ronald Koeman ligt een stuk beter in de media.


Vorige artikel
Gordon en Joling op zwart zaad
Volgende artikel
"Ik zou het niet gedaan hebben"

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...