TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


Patricia Paay zal komend seizoen niet meer terugkomen als jurylid in Holland’s got Talent, dat meldt Shownieuws. Het afscheid is gedwongen voor de 64-jarige voormalig zangeres, die graag had willen blijven. RTL is echter onverbiddelijk.

Gedwongen vertrek

Patty Brard, presentatrice bij Shownieuws, zegt verdrietig te zijn voor haar vriendin. Brard vind het raar dat Patricia Paay moest vertrekken om een frisse wind te laten waaien. Vooral omdat de twee overige juryleden Gordon en Dan Garaty hoogstwaarschijnlijk zullen blijven in de talentenjacht. Paay zelf schijnt behoorlijk van slag te zijn door het nieuws wat ze van RTL-baas Erland Galjaard hoorde. Ze reageerde met berusting: “Zo gaat dat nu helemaal.”

Volgend seizoen

De opvolger van het Playboy-model is al bekend. Chantal Janzen zal de derde jurystoel voortaan bezet houden. In ieder geval voor het komende jaar. De presentatrice is nu nog bezig met ‘De Jongens tegen de Meisjes’. Dat ze deze nieuwe klus aanneemt is opmerkelijk te noemen. Twee weken geleden noemde Janzen het theater nog haar grote liefde, groter dan de televisie. Ondertussen zijn de inschrijvingen voor het volgende seizoen al begonnen. Iedereen met een uitzonderlijk talent -van jongleren tot operazingen- wordt verzocht zich in te schrijven op de website van het programma.


Vorige artikel
Mooie afsluiting op zaterdagavond
Volgende artikel
Laatste aflevering GTST scoort goed

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...