TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


RTL Boulevard en De Wereld Draait Door worden elkaars concurrenten, als beide programma’s een overlap kennen. En dat zou wel eens ongunstig kunnen uitpakken voor DWDD, meent Albert Verlinde.

De nieuwe aanvangstijd voor DWDD is om 19.00 uur in plaats van 19.30 uur.

Hij geeft aan dat RTL Boulevard al 12 jaar het hoogste kijkersaandeel heeft tussen 18:30 en 19:20 uur. Tevens is het zo dat DWDD het ook niet wint van GTST of het Acht Uur Journaal.

Verlinde is niet bang om kijkers te verliezen aan DWDD. Hij geeft aan dat Boulevard een totaal ander kijkerspubliek heeft. Daarnaast betwijfelt hij of het wel zo'n goede keus is om met DWDD naar een ander tijdstip te gaan.

Verlinde verteld dat het RTL Boulevard publiek gewend is om na Boulevard naar Nederland 3 te switchen. De kijker houdt vast aan bepaalde tijdstippen. Dat patroon wordt niet zomaar doorbroken.

Matthijs van Nieuwkerk is blij dat DWDD naar Nederland 1 verhuist. Zo ontkomt het programma aan verkorte uitzendingen door de Champions League wedstrijden. Deze zijn om de week op Nederland 3 te zien.

Verlinde vindt die reden vreemd. Immers wordt op Nederland 1 plaatsgemaakt voor zaken als de Olympische Winterspelen. Dan is er wekenlang geen DWDD.


Vorige artikel
Expeditie Robinson zonder de Belgen
Volgende artikel
Iedere dag een detective in KRO's detect..

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...