TVGids24.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

Nieuws


NET 5 zal de komende periode weinig werk hebben voor presentatrice Renate Verbaan. De 31-jarige Rotterdamse presenteerde tot voor kort de programma's 'Secret Story' en 'Beat the top designer'. Ze gaat in het vervolg wel weer aan de slag als de zender haar een nieuw project kan bieden, zo meldt ze tegenover RTL Boulevard woensdagavond.

Verbaan begon in 2004 als videojockey bij de muziekzender TMF, om in 2006 de overstap te maken naar RTL 5. Daar presenteerde ze onder meer Beauty & de Nerd en RTL Travel's Hotlist in 2009 tekende ze een tweejarig contract bij NET 5. Tussendoor was ze onder meer te zien in de AVRO-serie Wie is de Mol?, waar ze samen met de Vlaamse actrice Eva Van Der Gucht als verliezend finalist eindigde.

De vrouw van Boulevard-presentator Winston Gerschtanowitz verdwijnt voorlopig echter nog niet van de televisiebuis. Zo verschijnt ze binnenkort in de 'Vier Handen op een Buik' van BNN. Hierin begeleidt ze een jonge, zwangere vrouw en voorziet haar van tips rondom de zwangerschap en de naderende bevalling.

Het kan ook zomaar zijn dat NET 5 binnenkort wel een programma wil gaan maken met Verbaan als presentatrice.


Vorige artikel
Brand weg bij Shownieuws
Volgende artikel
Mogelijk zaterdagmiddag vervolg van Zome..

Nieuwsarchief



Poll

  • Mijn favoriete serie is...