- TVGids24.nl
- Sport
- Eergisteren
Sport
- 14:00ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 22:30Snooker: World Open
- 23:45Nascar Xfinity: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 23:55EK 2024 Kwalificatie (play-off) (hoogtepunten)
- 00:00Golf: Valspar Championship (herhaling)
- 00:00Duitsland - Nederland
- 00:00Duitsland - Nederland
- 00:00FIS Wereldbeker Alpineskiën
- 00:20De Zolder van El Sierd
- 00:30Wielrennen: E3 Classic
- 00:40Nascar Craftsman Truck Series: Circuit of the Americas (hoog..
- 01:13LaLiga Legends: Julen Guerrero
- 01:30Snooker
- 01:30Schansspringen: Wereldbeker Planica
- 01:35Indycar: The Thermal Club (samenvatting)
- 01:45Engeland - Belgiu00eb
- 01:45Engeland - Belgiu00eb
- 01:50Spanje - Braziliu00eb
- 02:35Crashen in de Keuken GP Australiu00eb
- 03:00Golf: International Series Macau (Hoogtepunten)
- 03:00Moto2: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 03:00FIS Wereldbeker Alpineskiën
- 03:00Wielrennen: Gent-Wevelgem
- 03:30Spanje - Braziliu00eb
- 03:30MotoGP: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 03:30Spanje - Braziliu00eb
- 03:35Noorwegen - Tsjechiu00eb
- 04:00European Tour: Singapore Classic - Dag 4 (herhaling)
- 04:00Formule 1: GP van Australiu00eb Race (samenvatting)
- 04:10Nascar Cup Series: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 04:30Snooker
- 04:30Schansspringen: Wereldbeker Planica
- 05:10Nascar Xfinity: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 05:14EK 2024 Kwalificatie: Wales/Finland - Polen/Estland (play-off)
- 05:14EK 2024 Kwalificatie: Wales/Finland - Polen/Estland (play-off)
- 05:15Nederland - Schotland
- 05:30Snowboarden: Wereldbeker Mont-Sainte-Anne
- 05:55Nederland in Beweging
- 06:00Legends: John Mc Ennroe / Ver 1
- 06:05Nascar Craftsman Truck Series: Circuit of the Americas (hoog..
- 06:30FIS Schansspringen
- 06:30Snooker: World Grand Prix
- 07:00ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 07:00EK 2024 Kwalificatie (play-off) (hoogtepunten)
- 07:00Challenge Tour Series: Delhi Challenge
- 07:00Formule 1: GP van Australiu00eb Race (samenvatting)
- 07:00ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 07:00ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 07:10Crashen in de Keuken GP Australiu00eb
- 07:25Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 07:30Golf: International Series Macau (Hoogtepunten)
- 07:40Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 07:40Moto3: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 07:50Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 08:00Wales - Polen (samenvatting)
- 08:10Clubland
- 08:10Moto2: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 08:30Golf: The Players Championship (Hoogtepunten)
- 08:30Snooker
- 08:30Wielrennen: E3 Classic
- 08:40MotoGP: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 09:00EK 2024 Kwalificatie (play-off) (hoogtepunten)
- 09:00ATP 500: Rio Open Presented by Claro (herhaling)
- 09:00EK 2024 Kwalificatie (play-off) (hoogtepunten)
- 09:10Ziggo Sport Race Cafu00e9: De Nabeschouwing (herhaling)
- 09:15Nederland in Beweging
- 09:30Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 09:30LPGA: Se-Ri Pak LA Open (hoogtepunten)
- 09:30Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 09:40Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 09:40Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 09:50Duitsland - Nederland
- 09:50One-Armed Wonder: The Extraordinary Story of Jummy Hasty
- 09:50Duitsland - Nederland
- 10:00Alpineskiën: Wereldbeker Saalbach-Hinterglemm
- 10:10Formule 1: GP van Australiu00eb Race (samenvatting)
- 10:16Nederland in Beweging
- 10:20EK 2024 Kwalificatie (play-off) (hoogtepunten)
- 10:20Nascar Cup Series: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 10:30ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 10:30Cycling Show
- 10:45WK Voetbal: Onvergetelijke Momenten - Pele en Italiu00eb 1990
- 11:00Golf: Valspar Championship (herhaling)
- 11:00UCI WorldTour Mannen
- 11:00Schansspringen: Wereldbeker Planica
- 11:10Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 11:20Nascar Xfinity: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 11:25Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 11:35European Tour: Singapore Classic (hoogtepunten)
- 11:35Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 11:35European Tour: Singapore Classic (hoogtepunten)
- 11:45Wales - Polen (samenvatting)
- 11:55Rondo (herhaling)
- 12:00Golf: Valspar Championship (Hoogtepunten)
- 12:00Golf: Valspar Championship (Hoogtepunten)
- 12:00FIS Freestyleskiën
- 12:00Snooker: World Grand Prix
- 12:15Nascar Craftsman Truck Series: Circuit of the Americas (hoog..
- 12:30ATP 500: ABN AMRO OPEN (herhaling)
- 12:55Crashen in de Keuken GP Australiu00eb
- 12:55Crashen in de Keuken GP Australiu00eb
- 13:05EK 2024 Kwalificatie: Wales - Polen (play-off)
- 13:10Crashen in de Keuken GP Australiu00eb
- 13:10NOS Sportjournaal
- 13:15Snooker
- 13:15Monumental cobbles
- 13:25MotoGP: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 13:25MotoGP: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 13:40Formule 1: GP van Australiu00eb Race (samenvatting)
- 13:50Indycar: The Thermal Club (samenvatting)
- 13:55Indycar: The Thermal Club (samenvatting)
- 13:55Indycar: The Thermal Club (samenvatting)
- 14:00ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 14:15Wielrennen: Dwars door Vlaanderen (m)
- 14:50LaLiga Legends: Julen Guerrero
- 14:50Moto2: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 14:55Nascar Cup Series: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 14:55Nascar Cup Series: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 15:00FIS Wereldbeker Alpineskiën
- 15:20LaLiga Legends: Jesu00fas Navas
- 15:20MotoGP: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 15:50Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 15:50Moto3: GP van Portugal Race (samenvatting)
- 15:55W2RC 2023: Abu Dhabi Desert Challenge (hoogtepunten)
- 15:55W2RC 2023: Abu Dhabi Desert Challenge (hoogtepunten)
- 16:05Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 16:15Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 16:20Belgian Rally Championship: Rallye des Ardennes
- 16:25Wales - Polen (samenvatting)
- 16:35EK 2024 Kwalificatie (play-off) (hoogtepunten)
- 16:50Formule 1: GP van Australiu00eb Race (samenvatting)
- 16:55Racing on the Edge
- 16:55Racing on the Edge
- 17:00Tussen de Palen: Aron Winter
- 17:00Pga Tour - The Cut
- 17:00The Inside Line
- 17:00FIS Schansspringen
- 17:00Olympische Spelen: The power of the Olympics
- 17:15Olympische Spelen: Chasing glory
- 17:25Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 17:25Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 17:30European Tour: Singapore Classic (hoogtepunten)
- 17:30Going Pro
- 17:40Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 17:40Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 17:50EK 2024 Kwalificatie: Wales - Polen (play-off)
- 17:50Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 17:50Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 18:00ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 18:00Golf: Valspar Championship (Hoogtepunten)
- 18:00Supercars Championship: Melbourne SuperSprint (hoogtepunten)
- 18:00ATP 1000: Miami Open presented by Itau00fa
- 18:00FIS Freestyleskiën
- 18:15Surfen: Teahupoo
- 18:49NOS Sportjournaal
- 19:00PGA Tour Champions: Hoag Classic (hoogtepunten)
- 19:00UCI WorldTour Mannen
- 19:00Olympische Spelen: The Olympians
- 19:10Snooker: World Grand Prix
- 19:35Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 19:50Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 19:50Formule 1: GP van Australiu00eb Race (samenvatting)
- 20:00Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 20:00Pga Tour - The Cut
- 20:00Nascar Cup Series: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 20:00Discovery Golf
- 20:10Wales - Polen (samenvatting)
- 20:20LaLiga Clubs: Osasuna, Valladolid & Celta
- 20:30European Tour: Singapore Classic (hoogtepunten)
- 20:30Cycling Show
- 20:45EK 2024 Kwalificatie: Wales - Polen (play-off)
- 21:00Golf: Valspar Championship (Hoogtepunten)
- 21:00Nascar Xfinity: Circuit of the Americas (hoogtepunten)
- 21:00Snooker
- 21:00Zeilen: Sail GP
- 21:55Nascar Craftsman Truck Series: Circuit of the Americas (hoog..
- 22:00Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 22:00PGA Tour Champions: Hoag Classic (hoogtepunten)
- 22:00ATP 1000: Indian Wells (herhaling)
- 22:00Karate combat
- 22:00Duitsland - Nederland (samenvatting)
- 22:14Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 22:15Spanje - Braziliu00eb (samenvatting)
- 22:24Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 22:25Engeland - Belgiu00eb (samenvatting)
- 22:30EK 2024 Kwalificatie (play-off) (hoogtepunten)
- 22:30FIS Wereldbeker Freestyleskiën
- 22:34The Inside Line
- 22:35The Inside Line
- 22:50Indycar: The Thermal Club (samenvatting)
- 22:55Rondo (herhaling)
- 23:00Pga Tour - The Cut
- 23:00Wielrennen: Dwars door Vlaanderen
- 23:30ATP 500: Abierto Mexicano Telcel (highlights)
- 23:30Golf: Valspar Championship (Hoogtepunten)
- 23:30UCI WorldTour Mannen
- 23:30Snooker: World Grand Prix
- 23:50Formule 1: GP van Australiu00eb Race (samenvatting)
Nieuwe documentaire Charles III
In december presenteert de BBC een bijzondere documentaire getiteld "Charles III: The Coronation Year", die deel uitmaakt van de kerstprogrammering. Deze film biedt een uniek kijkje achter de schermen.. Lees verder
Filmtip
- Catch Me If You Can
- Vandaag om 22:42 uur op